На ваш запит немає збігів
Датчик освітленості (він же датчик освітлення, датчик світла, сутінковий датчик, датчик денного світла і т.д.) - це пристрій, який вмикає і вимикає електричне світло (або управляє іншими електроприладами) в залежно від рівня освітленості навколишнього простору (на вулиці, в приміщенні і т.д.). Оскільки датчик використовується переважно для управління освітлювальними лампами, найбільш часто самі користувачі називають його датчик освітленості для включення світла.
Датчик світла купити сьогодні хочуть багато, так як цей пристрій дозволяє автоматизувати процес освітлення прибудинкової території, приватного будинку, дачі, офісу дороги і т . Д. Купити датчик включення світла варто хоча б тому, що він не вимагає втручання людини в роботу системи освітлення і позбавляє людей від рутинних обов'язків, будучи своєрідним елементом «розумного будинку».
Датчик освітленості купити потрібно фактично для того, щоб він грав роль інтелектуального вимикача, що працює в автоматичному режимі. Часто сутінкові датчики для освітлення мають можливість регулювання чутливості, що дозволяє підібрати оптимальний рівень інтенсивності розсіяного світла для спрацьовування датчика - це важливо, оскільки даний параметр часто залежить від освітленості саме в місці монтажу датчика (якщо фотоелемент НЕ виносної).
Датчик рівня освітленості зазвичай встановлюються в місцях, які в світлий час доби освітлюються природним сонячним світлом, а при настанні темряви - електричними лампами. Це можуть бути двори і під'їзди будинків, тротуари та під'їзні дороги, вітрини магазинів і МАФ-ів а також інші об'єкти.
На датчик освітленості для включення світла ціна залежить від особливостей конструкції і призначення пристрою. Датчики світла випускаються в варіантах для: установки всередині і зовні приміщень - вони відрізняються за ступенем захисту від попадання всередину корпусу пилу і вологи; монтовані окремо і призначені для установки на din-рейку; для внутрішнього (в підрозетник) або зовнішнього монтажу (накладні). Крім датчиків з вбудованим фотоелементом існують моделі з виносним. Наприклад, датчик включення світла може монтуватися в короб, і такого датчику внесений фотоелемент просто необхідний.
Смерковий датчик купити потрібно обов'язково з урахуванням того, на яку потужність навантаження він розрахований. Сумарно споживана освітлювальними пІБОР потужність не повинна перевищувати можливості датчика, інакше він вийде з ладу. На датчики освітленості і сутінкові вимикачі ціна не грає зазвичай вирішальну роль в загальному кошторисі витрат на систему освітлення. Тому не варто вибирати найдорожчі моделі без запасу по потужності допустимого навантаження. Датчик освітленості для включення світла бажано встановлювати з запасом як мінімум в 15% по потужності навантаження щодо всіх підключаються до нього освітлювальних електроприладів.