Відображати по:
Укладання кабелю при проводці вважається одним з найважливіших питань під час установки охоронної системи або проведення ремонту в приміщенні. Відкрита електропроводка не користується великим попитом через свою небезпечність і не особливою естетичності, але при всьому цьому, такий варіант дозволяє доповнити дроти & laquo; кручений парою & raquo ;, телефонним або антенним кабелем. Тому, щоб надійно і продуктивно екранувати кабель, використовуються спеціальні пластикові короби (кабель-канали), які дозволяють такого важливого елементу виглядати естетично і не привертати особливої уваги.
незважаючи на те, що зазначені об'єкти діляться на найрізноманітніші групи, необхідно виділити базові класи, які визначаються за певними критеріями:
В першому випадку, акцент робиться на естетичну складову і адаптивності до деяких видів інтер'єру. Деякі об'єкти виконані з щільного пластику, який не піддається особливим пошкоджень і має стилізацію, наприклад, під дерево, мармур і т. П. Деякі варіанти і зовсім доповнені глянсовим або матовим покриттям і мають компактний розмір, стаючи гармонійною частиною інтер'єру приміщення. Для офісних будівель найбільш часто вибирають білі об'єкти з ПВХ, які мають свого роду кришку і чудово виглядають на білих стінах офісів.
Що стосується підбору матеріалу, то в даному випадку попитом користуються метал, пластик і композити безгалогенові типу. Кабель канал в Києві з ПВХ прекрасно поєднується з розетками, реле і вимикачами, тому вважається найпопулярнішим. Варіанти з метала актуальні для неординарних рішень і в тих приміщеннях, де є висока можливість загоряння пластика. Рішення з негалогенсодержащімі композитами використовується в приміщеннях, де відсутня природна або штучна вентиляція. Останній варіант не виділяє в навколишнє середовище ніяких шкідливих речовин, тому вважається найбільш екологічно вигідним.
Виробники пропонують абсолютно різні конструкційні особливості, і кожен короб під кабель в інтернет магазині & nbsp; & laquo; Secur.ua & raquo ; має різну форму, тип корпусу (гладкий або тиснений), жорсткість (гнучкий і жорсткий), цілісність (суцільнолитий і з кришкою) і т. п. Способи монтажу також різняться в залежності від матеріалу короба і побажань клієнта. Стандартна короба для проводів в Україні монтується на стіну і має прямокутним або квадратним перетином, тоді як підлогові варіанти підходять для офісних приміщень. Вони виглядають якплескаті овали, які складно зачепити під час ходьби.
Щоб весь процес пройшов максимально швидко і комфортабельно, необхідно вибрати кабельний короб в каталозі і запросити в офіс / будинок / квартиру фахівців компанії & laquo; Secur.ua & raquo ;, які оглянуть територію, зроблять висновки і запропонують різні варіанти вигідного монтажу, причому як в плані безпеки, так і з боку збереження інтер'єрної цілісності. Вони також проведуть всі необхідні операції безпечно і з використанням сучасних інструментів. Варто зазначити, що послуга монтажу актуальна для жителів Києва та інших міст України, оскільки компанія дбає про успішну інтеграцію / установці і в таких містах, як Львів, Харків, Одеса, Дніпро і т. П. Що стосується вартості, то ціна короба для кабелю приємно порадує потенційного покупця, адже компанія & laquo; Secur.ua & raquo; співпрацює безпосередньо з виробниками, тому ціни тут максимально вигідні. Щоб успішно купити кабель канал, необхідно ознайомитися з асортиментом на сайті і оформити замовлення. Сама процедура не займе багато часу і здасться користувачеві дуже простий.