Тип зчитуванняКод, Механічний ключ, Відбиток пальця, Додаток
Інтерфейс зв'язкуBluetooth, Wi-Fi
Матеріал корпусуМетал
Переваги біометричного замка
Біометричний замок не можна зламати, вимкнувши електрику, бо в ньому наявна функція електричного забезпечення за допомогою блоків резервного живлення, акумуляторів та батарей, які дозволяють замку функціонувати без заміни комплекту більше 1 року.. Крім того, замок інформує про статус заряду аби попередити про розрядку або несправність дверей, та необхідність заміни акумулятора. У разі несвоєчасної заміни батарейок двері не відчиняються, спрацює система аварійного відкривання.
Електронний замок міцніший від механічного. Він складається зі сканера та механічної частини. У випадку пошкодження електричної частини замка, ригелі блокують вхід, що унеможливлює потрапляння всередину грабіжників. Зверніть увагу! Замок відкривається за допомогою відбитка пальця або коду, але у разі надзвичайної ситуації – за допомогою механічного ключа.
Підроблений відбиток пальця не відкриває замок, до того ж деякі сканери можуть відрізняти штучний палець від живого.
Установка відбувається автономно, без використання проводів. Для передачі даних може використовуватися USB-накопичувач. Список користувачів можна додавати і коригувати за потреби, наприклад у випадку приїзду гостей. У деяких моделях можна здійснювати управління і налаштування на телефоні власника.
Біометричний замок складно зламати, бо є двофакторна аутентифікація, що дозволяє зробити підтвердження відбитка пальця через пароль. Або можна підключити біометричну систему до смартфону, щоб слідкувати за відкриттям і закриттям дверей для контролю доступу до приміщення. Крім того, його можна під’єднати до системи сигналізації, що актуально для офісів, складів, квартир та приватних будинків.
Ціна біометричного замку залежить від матеріалів корпусу, ємності пам’яті відбитків пальців, наявність функції захисту від злому, що дозволяє підібрати підходящу модель, бюджетну або преміум класу.
На що звернути увагу при виборі біометричного замку?
Щоб купити біометричний замок, зверніть увагу на допустиму кількість відбитків пальців, що зберігаються в пам'яті пристрою. Наприклад, якщо замок буде встановлюватися в офісі, то варто обрати модель, що підтримує близько 100 відбитків. А якщо у приватне житло, квартирі чи будинку, то можна купити електронний замок до 50 відбитків пальців.
Крім того, аби купити підходящий електронний замок треба дивитися на можливість одночасного відкриття за допомогою коду, картки або відбитка пальця. Це актуально для офісу, куди приходять гості, або у домі, куди приходить клінінг, наприклад.
Не варто переплачувати за функції, якими ніхто не користуватиметься. Менеджери інтернет-магазину Secur допоможуть підібрати підходящий замок або декілька замків та розкажуть, як їх правильно обслуговувати. Купити біометричний замок по відбитку пальця або замовити електронний замок можна залишивши повідомлення на сайті.