На ваш запит немає збігів
Ефективність роботи охоронної сигналізації залежить від багатьох факторів. Коли сигналізація використовується для забезпечення безпеки дачі, приміського котеджу або періодично відвідуваного будиночка в селі, то постійно спостерігати за охоронною системою там просто нікому. Сигналізація повинна віддалено інформувати про підозрілих пригодах. Постійного підключення до Інтернету в таких місцях зазвичай немає, тому для зв'язку охоронна система зазвичай використовує мобільну GSM мережу. На жаль, далеко від міст і жвавих трас, де розташовані затишні котеджні і дачні селища, з мобільним зв'язком нерідко виникають проблеми. Мережа то нестабільно працює, то перевантажена, а то взагалі періодично пропадає. Для охоронної сигналізації ненадійна робота мобільної мережі неприйнятна. Адже зв'язок може підвести в самий невідповідний момент.
Навіть в щільно вкритому мережею місті не виключені проблеми зі зв'язком. Коли будівля розташована в низинній місцевості навколишні природні височини і споруди «глушать» сигнали базових GSM станцій. Нерідко охороняється магазин, склад або офіс знаходяться в підвальних приміщеннях, де також неможливо вловити сигнал від мобільної мережі.
Як виправити ситуацію, гарантувавши охоронній системі надійний зв'язок в умовах поганого і слабкого прийому GSM сигналу? «Винаходити велосипед» не доведеться, для вирішення проблеми існує надійне і перевірений засіб - зовнішня антена GSM.
Зовнішні GSM антени призначені для посилення сигналів прийому і передачі в місцях з нестійкою роботою мобільної мережі. Такі антени можуть використовуватися як поза приміщеннями, так і всередині, не привертаючи зайвої уваги. До речі, всередині антену можна встановити далеко не завжди. Наприклад, металевий склад або гаражний бокс будуть надійно екранувати радіовипромінювання, як потужну антену не встановлює.
Для підключення до сигналізації GSM антени купити потрібно найзвичайніші, а не якісь спеціалізовані. Використання антен для посилення GSM сигналу передбачено практично всіма централями систем сигналізації. Антени легко підключається своїми силами, не вимагають залучення фахівців і спеціалізованого устаткування. Зовнішні антени, що передбачають установку поза приміщеннями, стійкі до впливу сонячного світла, морозу, опадів і вітру.
А ще GSM антени підрозділяються на кругові і спрямовані. Спрямовані антени забезпечують кращу посилення сигналів, але вони відносно дорогі, громіздкі і вимагають більш точної орієнтації. У більшості випадків для поліпшення зв'язку цілком достатньо кругової антени.
І ще. При підключенні зовнішнього GSM антени варто використовувати мінімально можливу довжину з'єднувального кабелю- для зменшення втрат сигналу в ньому. Зазвичай рекомендується обмежуватися довжиною проводу не більше 10 - 20 метрів.