Мережевий відеореєстратор для IP-системи відеоспостереження DHI-NVR2116HS-I2. IP-відеореєстратор (NVR) розрахований для підключення до 16-и IP-камер відеоспостереження з високою роздільною здатністю. Запис відеоархіву ведеться на один HDD SATA 3.5" ємністю до 8 ТБ (купується окремо). Стандарт компресії відео H.264 / H.265 / Smart H.264+ / Smart H.265+ / MJPEG. Перегляд зображення можливий за допомогою звичайного комп'ютерного монітора або телевізора, а також через локальну або глобальну мережу Інтернет, використовуючи ПК, смартфон або планшет. Dahua DHI-NVR2116HS-I2 призначений для побудови системи відеоспостереження в квартирі, офісі, приватному будинку, магазині, СТО, автомийці, складському або виробничому приміщенні.
IP-відеореєстратор (NVR) (Internet protocol DVR) – цифровий пристрій, який виконує захоплення відеопотокучерез мережу Ethernet (через комп'ютерну мережу) з використанням протоколу TCP/IP, і подальше збереження відео/аудіо інформації на HDD або інші носії.
- 12Mp / 8Mp / 6Mp / 5Mp / 4Mp / 3Mp / 1080P / 720P;
- застосовується передовий стандарт компресії відео H.264 / H.265 / Smart H.264+ / Smart H.265+ / MJPEG – завдяки чому зберігається висока якість зображення при відносно невеликому розмірі відеофайлу.
Для перегляду відеозображення передбачені 2 відеовиходи:
Для запису звуку передбачені 1 аудіовхід RCA («тюльпан») і 1 аудіовихід RCA («тюльпан») для відтворення записаної аудіоінформації.
Локальне зберігання архіву записаного відеозображення виконується на один жорсткий диск SATA ємністю до 10 ТБ (купується окремо).
Інтерфейси:
- 1 порт USB 2.0 і 1 порт USB 3.0 для підключення мишки, а також для резервного копіювання архіву відеофайлів на флеш-носій;
- інтерфейс RJ45 (LAN) для зв'язку відеореєстратора з IP-камерами через локальну мережу або глобальну мережу Інтернет. Також можливо віддалено за допомогою персонального комп'ютера, або смартфона або планшета під керуванням операційної системи iOS | Android:
- переглядати відео з камер;
- отримати доступ до архіву відеозапису;
- керувати налаштуваннями IP-відеореєстратора.
Мережевий відеореєстратор має наступні інтелектуальні (AI) функції:
- охорона периметра:
- до 4 каналів захисту периметра;
- розпізнавання людини / транспортного засобу по перетину лінії і вторгнення;
- пошук по цільовій класифікації (людина, транспортний засіб);
- розпізнавання облич в режимі реального часу:
- 1 канал розпізнавання облич по відеопотоку;
- виявлення облич незнайомців (немає в базі даних облич пристрою), поріг подібності можна встановити вручну;
- одночасний пошук до 8 цільових зображень особи, поріг подібності може бути встановлений для кожного цільового зображення особи;
- керування базою даних облич:
- до 10 баз даних облич з 5000 зображень облич;
- база даних облич може бути застосована до відеоканалів незалежно;
- ім'я, стать, день народження, національність, адреса, посвідчення особи – така інформація може бути додана до кожного зображення обличчя;
Завдяки сучасному програмному забезпеченню і інтуїтивно зрозумілому меню IP-відеореєстратора Dahua DHI-NVR2116HS-I2, користувачеві доступний широкий набір гнучких налаштувань і можливостей:
- задати для кожного каналу окремо налаштування якості запису відеозображення з IP-камер: кількість кадрів на секунду і роздільна здатність (для оптимізації місця на жорстких дисках);
- налаштувати режими запису:
- постійний – вся відеоінформація з камер буде записуватися на жорсткі диски 24/7 (після заповнення, архів буде циклічно перезаписаний);
- за розкладом – у разі, якщо немає необхідності вести цілодобовий архів, IP-відеореєстратор може зберігати відео тільки в певні години/дні тижня (доступні налаштування кожного каналу окремо);
- завдяки вбудованій функції програмного детектування руху, IP-відеореєстратор у разі виявлення руху в полі огляду відеокамери може виконати наступні дії:
- почати відеозапис в архів відразу з декількох камер;
- відправити по email фотознімки того, що відбувається;
- активувати роботу підключених поворотних камер;
- аналогічні типи реакцій IP-відеореєстратор може виконати і за наступних тривожних подій, які перешкоджають коректній роботі системи відеоспостереження:
- відсутність відеосигналу – поломка або навмисне відімкнення камери;
- блокування відео – закриття об'єктива камери стороннім предметом;
- поломка або заповнення жорсткого диска;
- збій в налаштуваннях мережі;
- розмежувати права доступу для користувачів паролем:
- адміністратор – повний доступ до всіх функцій і налаштувань;
- оператор – обмежений доступ до функціоналу відеореєстратора;
- пошук запису за часом і подіями.