Принцип роботи
Передавачі і приймачі відеосигналу по кручений парі використовуються для передачі відеоданих на відстані. Зазвичай, для не великих відстаней використовуються пасивні приймачі і передавачі, для великих активні. В активних застосовується схемотехніка спрямована на посилення передачі і прийому сигналу. Передавачі і приймачі часто працюють в парі і можуть комбінуватися залежно від завдань, поставлених перед системою відеоспостереження. Найбільш досконалі пристрої використовують складні алгоритми передачі сигналу, що включають алгоритми помехозащищенности. Завдяки активним приймачів і передавачів також компенсуються перешкоди викликані наведеннями по ланцюгу живлення. При правильному налаштуванні в певних випадках можна отримати дуже високі показники якості сигналу навіть при передачі його на великі відстані.
Функції та особливості
- Підтримує роботу з телекамерами з високою роздільною здатністю;
- Призначений для передачі чорно-білого і кольорового відеосигналу по кручений парі (UTP, FTP, SFTP, ТППЕП , П274М і аналогічним) на відстань до 2400 метрів;
- Підтримує можливість вибору робочої дальності;
- Має вбудовану систему захисту з боку лінії зв'язку від наведених напруг;
- придушення синфазної перешкоди (до 70 дБ в діапазоні до 10 МГц);
- Точне узгодження з лінією передачі;
- Підтримка можливості ретрансляції для збільшення дав ьности в 2-3 рази;
- Вбудований регулятор плавного підстроювання дальності передачі.
Разом
Передача відеоданих по кручений парі набирає все більшої популярності. Можливість передати якісне відео з декількох камер по одній фізичній лінії зв'язку дозволяє вирішити безліч проблем пов'язаних з прокладанням сполучних проводів. Не рідко, передача відеосигналу в одному кабелі з живленням створює небажані перешкоди. Одна з основних завдань приймачів і передавачів відеосигналу їменно усунення цих перешкод.