• Відділ продажів:
    БЕЗКОШТОВНО
  • Відділ монтажу:
  • м. Київ, просп. С. Бандери, 13В
/

Відділ продажів:

search
0

Брелок SEVEN R-79 EM-Marin + MIFARE

Код: 000058430
Брелок SEVEN R-79 EM-Marin + MIFARE фото 4
Брелок SEVEN R-79 EM-Marin + MIFARE фото 5
Брелок SEVEN R-79 EM-Marin + MIFARE
Брелок SEVEN R-79 EM-Marin + MIFARE фото 2

Брелок SEVEN R-79 EM-Marin + MIFARE

Код: 000058430
В наявності
Оберіть кількість:
1
26
Монобанк
Дізнатися актуальну ціну та умови придбання можливо безпосередньо звернувшись до менеджера нашої компанії.
Опис
Характеристики
Відгуки
Опис

Брелок SEVEN R-79 — це універсальний RFID-ідентифікатор, який поєднує два чіпи: EM-Marin та MIFARE 1K, що дозволяє використовувати його з різними системами контролю доступу. Такий брелок особливо зручний у ситуаціях, коли в межах одного об’єкта (наприклад, бізнес-центру) встановлені зчитувачі різних форматів — як MIFARE (13,56 МГц), так і EM-Marin (125 кГц).

Сфера використання: бізнес-центри, фітнес-клуби, об’єкти громадського паркування, парки розваг, державні та комерційні установи.

Особливості:

  • Працює одночасно у двох діапазонах частот: 125 кГц (EM-Marin) і 13,56 МГц (MIFARE 1K).

  • EM-Marin — це пасивна RFID-технологія, яка не потребує живлення, забезпечуючи стабільну роботу у системах proximity-ідентифікації.

  • MIFARE 1K вирізняється наявністю вбудованої пам’яті (1024 байти) та підтримкою шифрування, що підвищує рівень безпеки передачі даних.

  • Завдяки двом вбудованим чіпам, один брелок може замінити два різні ідентифікатори, спрощуючи користування та знижуючи витрати.

Код: 000058430
Брелок SEVEN R-79 EM-Marin + MIFARE фото 3
26
Купити
Наші шоуруми:

м. Київ

просп. С. Бандери, 13В,

м. Дніпро

вул. Гоголя, 1.

м. Львів

вул. Героїв УПА, 65

Ми здійснюємо доставку по Україні: Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Львів, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Хмельницький, Житомир, Чернівці, Суми, Рівне, Івано-Франківськ, Кропивницький, Тернопіль, Луцьк, Ужгород і в інші населені пункти

Payments
Наші соціальні мережі
© Secur 2023