• Технічна підтримка: 0800 308-838
  • Відділ монтажу: 0800 201-705
  • Відділ продажів: 0800 208-991БЕЗКОШТОВНО
  • м. Київ, просп. С. Бандери, 13-в

Відділ продажів:

044 53-81-575
0
Опис
Характеристики
Відгуки

Відеореєстратор HD-SDI Tecsar HD42-4F0P Tecsar 142

Код: 3583/142
Відеореєстратор HD-SDI Tecsar HD42-4F0P Tecsar 142 фото 6
Відеореєстратор HD-SDI Tecsar HD42-4F0P Tecsar 142 фото 7
Відеореєстратор HD-SDI Tecsar HD42-4F0P Tecsar 142 фото 8
Відеореєстратор HD-SDI Tecsar HD42-4F0P Tecsar 142 фото 9
Відеореєстратор HD-SDI Tecsar HD42-4F0P Tecsar 142
Відеореєстратор HD-SDI Tecsar HD42-4F0P Tecsar 142 фото 2
Відеореєстратор HD-SDI Tecsar HD42-4F0P Tecsar 142 фото 3
Відеореєстратор HD-SDI Tecsar HD42-4F0P Tecsar 142 фото 4

Відеореєстратор HD-SDI Tecsar HD42-4F0P Tecsar 142

Код: 3583/142
Не в наявності
Tecsar
1594
Монобанк
ПриватБанк
Дізнатися актуальну ціну та умови придбання можливо безпосередньо звернувшись до менеджера нашої компанії.
Опис

Принцип роботи

HD-SDI відеореєстратор - багатофункціональний пристрій, призначене для побудови системи відеоспостереження з високою роздільною здатністю (Full HD). Система відеоспостереження Full HD забезпечує передачу непакетізірованних і некодованих сигналів по коаксіальному кабелю.

Забезпечує повноцінну роботу з відеокамер високої роздільної здатності HD-SDI: може отримувати і обробляти відео дозволом HDTV 720P (1280х720) і HDTV 1080P (1920х1080); записувати відео в режимі реального часу, регулювати якість зображення, швидкість передачі відео, швидкість кадрування, зберігати великі масиви відеоданих. Обробка відеопотоку відбувається за допомогою кодека H.264 high profile, що дозволяє отримувати високу якість після компресії.

HD-SDI тип відеореєстратора

Чи здатний здійснювати запис зображення, як від HD-SDI, так і від IP-камер. У режимі HD-SDI підтримує до 4 HD-SDI камер, в режимі HVR - 2 HD-SDI камер і 2 мережеві камери, в режимі NVR - до 4 мережевих камер.

Передача цифрового Full HD відеосигналу, як і в аналогових системах, відбувається по коаксіальному кабелю з опором 75Ом. При цьому, відеопотік не береться компресії. Максимальна дальність його передачі становить 100-120м, але на практиці ця цифра часто вище і в основному дорівнює 150-250м, в залежності від якості використовуваного кабелю. Цифровий формат відеосигналу дозволяє за допомогою найпростіших ретрансляторів збільшувати дальність практично без обмеження. У HD-SDI системах ретранслятор включається в розрив лінії передачі, харчуючись від мережі +12 В, не вимагаючи при цьому додаткового конфігурування.

Відсутність компресії при передачі відеопотоку дозволяє досягти більш високої якості картинки в режимі реального часу, в порівнянні з IP-обладнанням на аналогічному сенсорі. Відсутність компресії, декомпресії та таких складних протоколів, як TCP/IP в каналі передачі відеоданих з HD-SDI камер значно зменшує затримку протображенія на відеовиході приймального пристрою. Тому управління швидкісний поворотною купольної камерою стандарту HD-SDI набагато комфортніше, ніж аналогічної IP-камерою.

У порівнянні з аналоговими відеокамерами, кількість інформації в зображенні з HD-SDI камер збільшено в 5 разів. У підсумку, стандарти PAL і NTSC, існуючі в аналогу, і здатні відображати відео в дозволах 720х576 і 640х480 відповідно, значно програють стандарту HD-SDI, з його можливостями передавати відеопотік в високій якості.

За складністю, швидкості настройки і запуску в експлуатацію системи HD-SDI повністю відповідають системам з аналоговими відеокамерами і цифровими відеореєстраторами. На відміну від IP CCTV, HD-SDI системи є обладнанням з концепцією «PnP» (включай і працюй) і не потребують тривалої настройці і постійному складному обслуговуванні обладнання.

Підтримка технології «хмара»

Відеореєстратор має вбудовану підтримку новітньої технології - «хмара». Ви отримуєте доступ до всієї системи відеоспостереження через Інтернет з будь-якої точки земної кулі, використовуючи сайт хмарного сервісу.

Безперечним плюсом сервісу є те, що він позбавляє від необхідності налаштовувати мережеве обладнання, прокидати порти маршрутизатора для підключення до відеореєстратора з зовнішньої мережі. Вам не потрібно витрачати час і сили на додаткові настройки і консультації у фахівців техпідтримки.
Для підключення до відеореєстратора необхідно вказати тільки серійний номер пристрою (вхід «By Device»). Вам не потрібно знати IP-адресу пристрою, він може бути як статичним, так і динамічним, що дозволяє дуже швидко і зручно здійснити підключення.

Сайт дозволяє не тільки підключитися до конкретного реєстратору, а й створити обліковий запис користувача, підключаючи до неї необмежену кількість реєстраторів. Увійшовши на сайт під своїм обліковим записю (вхід «By User»), Ви можете підключити новий пристрій, вводячи його ID. Навіть якщо реєстратори встановлені на територіально рознесених об'єктах, Ви можете легко і просто підключити їх до одного облікового запису описаним вище способом. Перемикання між реєстраторами здійснюється кліком миші на імені потрібного пристрою.

Ви зможете легко і просто виконувати настройки всіх зареєстрованих пристроїв, переглядати всі камери, підключені до відеореєстраторів, а також архів, записаний на жорсткий диск пристрою.

Підтримка технології «хмара» надається абсолютно безкоштовно, що також, в кінцевому рахунку, знижує вартість експлуатації системи відеоспостереження.

Відеовихід HDMI

Реєстратор обладнаний HDMI-виходом для передачі нестисливого відеосигналу високої якості з роздільною здатністю до 2560х1600 пікселів через інтерфейс HDMI. Так як роздільна здатність більшості представлених в даний час на ринку екранів не перевищує 1920x1080 пікселів, використання HDMI-виходу дозволяє відображати на них відео з реєстратора без втрати якості. Підключивши реєстратор через HDMI-вихід до екрану розміром, наприклад, 42 дюйма, ви зможете комфортно спостерігати види одночасно зі всіх підключених камер, оскільки один вид займатиме частину екрану з діагоналлю 10,5 дюймів.

Функції відеоаналітики

Для одного відеоканалу реєстратора реалізована вбудована система інтелектуального відеоаналізу (Intelligent Video Analys System). В системі автоматизовані функції первинного аналізу відеоінформації, виявлення тривожних подій. Їх застосування дозволяє автоматично класифікувати і розпізнавати відеодані, допомагаючи людині відстежити важко визначаються зміни зображення.

Система інтелектуального відеоаналізу вирішує проблему втоми оператора. Практика показує, увагу оператора після 20 хвилин безперервного спостереження знижується приблизно на 90%. засоби інограммной логіки дозволяють припиняти можливість людської помилки.

Користувач використовувати такі функції:
  • PEA (Perimetrdetection) - охоронний периметр. Інструмент, що дозволяє гнучко налаштувати охорону периметра будь-якої складності. Це може бути ділянка будинку, парковка, довгий коридор, лінія в'їзних воріт і ін;
  • OSC (Items Care) - об'єкти, що охороняються. Функція дозволяє гнучко організувати контроль просторового переміщення об'єктів по відношенню до спостерігається зоні. Ця функція може бути особливо затребувана в магазинах, на складах, виставкових залах, в приватних володіннях для охорони місць зберігання цінностей;
  • AVD (AbnormalVideoSignalDiagnosis) - детектування аномалій відеосигналу камери. Надає додаткову можливість виявлення перешкод, що впливають на працездатність відеосистеми. Дозволяє виявляти аномалії яскравості сигналу, аномалії різкості, поява шуму, зависання картинки, втрати сигналу, зміни сцени. Перешкоди і аномалії можуть бути викликані втручанням сторонніх осіб, тому своєчасне їх детектування дозволяє попередити можливі несанкціоновані вторгнення.

Функціонал системи відеоспостереження

  • Працює під управлінням вбудованої ОС LINUX ;
  • Підтримує синхронну запис цифрового сигналу по 4 каналам в форматі 1080P (1920х1080): швидкість запису 25 к/с на канал;
  • Відтворення запису по 4-м каналах в форматі 1080P зі швидкістю запису 25к/с;
  • Сучасна технологія стиснення Н.264 дозволяє записувати на носій більше відео файлів, ніж будь-які інші;
  • Оперативний перегляд каналів здійснюється в реальному часі з будь-яким дозволом. Для перегляду рекомендується широкоформатний монітор не менше 24 "з роздільною здатністю FullHD. Сигнал на монітор подається по HDMI кабелю (стандартне оснащення для HD-SDI реєстраторів);
  • Підтримка 2-х дисків SATA з загальним обсягом пам'яті до 6 ТБ ;
  • Зручний графічний інтерфейс, що спрощує роботу зегістратором;
  • Українська та російська мови інтерфейсу;
  • Реалізована функція цифрового зуму, що дозволяє збільшити цікавлять області зображення;
  • Для перегляду відео Ви можете підключити відеореєстратор до звичайного телевізору (BNC-вихід), комп'ютерного монітора (VGA-вихід) або ресиверів, плеєрів, рекордерів, відеокарт, телевізорів і домашніх кінотеатрів (HDMI-вихід);
  • Реалізовано зручний алгоритм пошуку файлів в архіві за датою, часу, типу події, каналу записи;
  • Реєстратор оснащений 4 аудіовходами для запису звуку та одним аудіовиходом для відтворення записаного/записуваного звуку;
  • Реєстратор має порт RS485;
  • Реєстратор оснащений 2 портами USB 2.0.

Доступ до реєстратора з мобільних пристроїв

  • Дозволяє стежити за тим, що відбувається на об'єкті через мобільний пристрій, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі, в якій є можливість доступу в Інтернет;
  • Підтримка мобільних пристроїв, що працюють на платформах iOS (iPhone, iPad, iPodtouch), Android, BlackBerry, Symbian, Java;
  • Широкий вибір програм для мобільного моніторингу, різних за функціона лу і вартості;
  • Популярна програма vMeyeSuper для організації відеоспостереження через мобільні пристрої доступна на PlayMarket, iTunes, NokiaStore, BlackBerryWorld;
  • Можливість підключення до програми великого числа відеореєстраторів, встановлених на різних об'єктах;
  • Кількість підключених до vMeyeSuper відеореєстраторів залежить від параметрів Вашого пристрою і не обмежено програмно;
  • Одночасне відображення на екрані відеопотоків з 1-й і 4-х камер;
  • Можливість запису на мобільно пристрій відео з будь-якого одного каналу в поточний момент часу;
  • Перегляд відеозаписів з жорсткого диска відеореєстратора;
  • Можливість управління PTZ-камерами з мобільного пристрою;
  • Зручне меню перемикання видів з камер;
  • При необхідності, Ви можете зробити скріншот того, що відбуваєтьсяа об'єкті;

Функціонал центральної системи управління (CMS)

  • Абсолютно безкоштовна, поставляється в комплекті з реєстратором;
  • Дозволяє працювати з реєстратором, перебуваючи в будь-якій точці земної кулі, в якій є можливість доступу в Інтернет;
  • до центральної системи управління можна підключити до 255 відеореєстраторів, при необхідності зручно структурувавши їх по підгрупах;
  • дозволяє інтегрувати в одну систему відеореєстратори різних виробників;
  • Одночасний перегляд відео з 64 камер;
  • Воз вість вибору одного з двох потоків відео - основного або додаткового - для передачі сигналу через мережу. Це дозволяє варіювати дозволом зображення камер для оптимізації роботи. Наприклад, використання потоку з дозволом QCIF (176x144) дозволить уникнути перешкод під час відео при передачі його по мережі з низькою пропускною здатністю. При роботі в мережі з високою пропускною здатністю, Ви можете вибрати до передачі потік з дозволом D1 (704x576), уникнувши при цьому переривань;
  • Щоб полегшити навантаження на мережу, Ви можете відтворювати тільки потоки відео з цікавлять Вас каналів реєстратора;
  • Можливість запису відео та скріншотів на жорсткий диск комп'ютера, з якого здійснюється доступ до реєстратора;
  • Можливість роботи з архівом відеореєстратора: Ви можете переглянути записи, що знаходяться на його жорсткому диску; при необхідності закачати будь-який запис з жорсткого диска реєстратора на жорсткий диск комп'ютера. Для архівації відео немає необхідності знаходитися біля пристрою запису;
  • CMS дозволяє налаштувати яскравість, контрастність і кольоровість виведеного на монітор комп'ютера зображення з камери;
  • Управління PTZ-камерами за допомогою комп'ютерної «мишки» ;
  • Дозволяє робити настроювання реєстратора з ПК, що значно спрощує цей процес;
  • Ви можете налаштовувати і виконання всіх функцій,які налаштовуються в меню реєстратора: компресії, розкладу записи, логіки роботи реєстратора при тривожних подіях, редагування облікових записів і т. д.
  • Повністю русифікована;
  • Доступ до програми захищений паролем. Подвійний захист доступу до реєстратора через CMS: щоб підключитися, необхідно знати паролі доступу до CMS і самого пристрою;
  • Журнал подій обладнаний зручним пошуком по часу, даті, типу подій. Відображає, з яким з підключених пристроїв пов'язано кожне конкретне подія.

Доступ до реєстратора через web-браузер

  • Дозволяє стежити за тим, що відбувається на об'єкті з будь-якого комп'ютера, підключеного до Інтернету;
  • Не треба встановлювати спеціальне програмне забезпечення, для підключення використовується web-браузер;
  • підключення захищено стандартним паролем реєстратора;
  • Як і при роботі через CMS, можливий вибір одного з двох потоків відео - основного або додаткового - для передачі сигналу чере мережу. Це дозволяє варіювати дозволом зображення камер для оптимізації роботи і попередження переривань відео при роботі в мережі з низькою пропускною здатністю;
  • Щоб полегшити навантаження на мережу, Ви можете відтворювати тільки потоки відео з цікавлять Вас каналів реєстратора;
  • Можливість запису відео та скріншотів на жорсткий диск комп'ютера, з якого здійснюється доступ до реєстратора;
  • Можливість роботи з архівом відеореєстратора: Ви можете переглянути записи, що знаходяться на його жорсткому диску; при необхідності закачати будь-який запис з жорсткого диска реєстратора на жорсткий диск комп'ютера;
  • Ви можете налаштовувати яскравості, контрастності і колірного відтінку виведеного на монітор комп'ютера зображення з камери;
  • Управління PTZ-камерами за допомогою комп'ютерної «мишки»;
  • Ви можете налаштовувати і виконання всіх функцій, які настроюються в меню регітратор: компресії, розкладу записи, логіки роботи реєстратора при тривожних подіях, редагування облікових записів і т. д.

Функціонал охоронної системи

Крім функцій інтелектуального відеоаналізу, які виводять можливості охоронної системи на новий рівень, в реєстраторі реалізовані інші корисні охоронні функції:
  • апаратне детектування руху за допомогою камер відеоспостереження. Камери виконують функції датчиків руху. При детектуванні руху камерою, реєстратор може почати запис відео, активувати вихід, відправити лист на електронну пошту;
  • Область виявлення руху, чутливість виявлення настроюється. Це дозволяє коригувати умови записи по руху для кожного об'єкта індивідуально;
  • Відеореєстратор підтримує детектування закриття камери. У разі якщо зловмисник закриє камеру, реєстратор визначить це і видасть тривогу;
  • Відеореєстратор підтримує детектування втрати сигналу з підключених камер. У разі якщо камера вийде з ладу, реєстратор визначить це і видасть тривогу;
  • Логіка роботи реєстратора в разі тривоги настроюється. Є можливість почати запис відео, відправити лист на електронну пошту;
  • Підтримуються режими запису: при виявленні руху, при закритті камери, втрати сигналу, за розкладом, по команді користувача, при спрацьовуванні системи інтелектуального аналізу.;
  • Реєстратор оснащений 8-ю входами для підключення датчиків охоронної сигналізації або виходу охоронної централі. Спрацювання датчика активує запис відео однієї або більше підключених камер (налаштовується користувачем);
  • Реєстратор оснащений 1-м виходом для підключення виконавчих пристроїв. До виходу можна підключити сирену, реле, GSM-дозвонщик;
  • До цього виходу реєстратора можна підключити сирену для оповіщення про тривогу.

Разом

HD-SDI відеореєстратори - відмінне рішення для побудови системи Full HD відеоспостереження з тривалим періодом зберігання архівних відеозаписів. Головна перевага HD-SDI - в мінімальній втраті даних зображення і нульовий затримки при його перегляді. Це робить техніку на основі інтерфейсу HD-SDI оптимальним рішенням для систем відеоспостереження, встановлених, наприклад, в аеропортах, банках, торгових центрах і т.д.
Монтаж і експлуатація нової техніки не вимагає спеціальних навичок і знань. І багато в чому це залежить від конструктивної схожості відеореєстраторів і камер нового покоління з аналогової стандартної технікою. Застосування сучасних технологій дозволяє ефективно модернізувати аналогову систему і створити більш досконалу. Стає можливим використання старих систем комутації на основі коаксіальних ліній. Іншими словами, знадобиться звичайна модернізація старої комунікації, щоб отримати повністю нову систему відеоспостереження, яка не викликає складнощів в експлуатації і забезпечує високу якість зображення. Для цього достатньо просто замінити камеру і відеореєстратор.
Код: 3583/142
Відеореєстратор HD-SDI Tecsar HD42-4F0P Tecsar 142 фото 5
1594