Магнум

Підібрано 11
Сортувати за: Популярність Ім'я Ціна
Від менш популярних до більш популярним Від більш популярних до менш популярним
Фільтр
Відображати по: 12 24 36
Автомобільні охоронні системи Magnum GSM відомі на ринку більше 10 років. За цей час продукція українського виробника міцно зайняла провідні позиції в рейтингу автосигналізацій.

Автосигналізації Магнум відносяться до інноваційних охоронних систем, так як використовують GSM технологію. Це знімає обмеження на дальність сигналу управління - модуль GSM дозволяє контролювати автомобіль за допомогою мобільного телефону, де дальність передачі сигналу обмежена лише покриттям мережі оператора.

Перевага GSM автосигналізації Magnum - здатність визначати місцезнаходження автомобіля через USSD-команди, що надаються оператором стільникового зв'язку. Це виводить охоронні функції автосигналізації на абсолютно новий рівень.

Magnum сигналізація відрізняється високою якістю збірки комплектуючих, низьким споживанням енергії, високою якістю сигналу, що передається, захищеного динамічним кодом від всіх відомих на сьогоднішній день способів інтелектуального злому. За рахунок використання сучасної елементної бази і новітніх технологій вдалося забезпечити надійні та стабільні характеристики, а також вражаючі значення умов експлуатації. Магнум сигналізація може працювати в діапазоні температур від -40 ° до + 85 ° С.

Ключовою перевагою, який автосигналізація Magnum виділяється серед схожих моделей є офіційний IMEI код, зареєстрований в базі Укрчастотнагляду.