Коаксіальний кабель

Підібрано 27
Сортувати за: Популярність Ім'я Ціна
Від менш популярних до більш популярним Від більш популярних до менш популярним
Фільтр
Відображати по: 12 24 36
  1. Previous
  2. 1
  3. 2
  4. 3
Коаксіальний кабель складається з центрального провідника, відокремленого шаром діелектрика від металевої сітки, яка в свою чергу покрита зовнішньою захисною оболонкою кабелю.

Кабель цифровий коаксіальний широко використовувався в комп'ютерних мережах в період масової експлуатації 10 Мбіт Ethernet. Але найбільшого поширення даний кабель отримав в якості «телевізійного кабелю». Також широко він використовується в сучасних аналогових системах відеоспостереження.

Коаксіальний кабель купити і використовувати замість кручений пари необхідно там, де потрібна низька чутливість до електромагнітних завад і велика довжина передачі сигналу. У тому ж відеоспостереження аналогові камери без додаткових підсилювачів сигналу можуть підключатися до реєстраторів за сегментами коаксіального кабелю довжиною 300 м, 500 м і навіть 800 м (при відсутності значних електромагнітних завад). У той час як підключення цих же камер по кручений парі обмежена дистанцією в 100-125 м.

На коаксіальний кабель ціна залежить від його типу: існують тонкий і товстий варіанти. Тонкий кабель має діаметр 0,5 см і призначений для передачі сучасних цифрових сигналів на невеликі відстані близько 150-185 м. Найбільш поширений товстий кабель з діаметром 1 см використовується для великих відстаней передачі. Він без істотних спотворень передає цифровий сигнал на дистанцію до 500 м. Найбільшого поширення набули товсті кабелі з хвильовим опором 50 Ом, ці кабелі мають товсту центральну жилу і характеризуються мінімальним ослабленням сигналу. Використовуються кабелі і з іншим хвильовим опором, наприклад 75 Ом. Цей параметр кабелю потрібно враховувати при розробці проекту кабельної інфраструктури, інакше можливі похибки в роботі високочутливого електронного обладнання, що підключається коаксіальним кабелем.