Камери Foscam

Підібрано 25
Сортувати за: Популярність Ім'я Ціна Виробник
Від менш популярних до більш популярним Від більш популярних до менш популярним
Фільтр
Відображати по: 12 24 36
  1. Previous
  2. 1
  3. 2
  4. 3

Камери Foscam добре зарекомендували себе як надійні, функціональні і недорогі пристрої для домашнього відеоспостереження. З огляду на все більшого поширення бездротових технологій, особливо популярними у користувачів стають Foscam WiFi IP камери, які не потребують прокладання проводів для передачі відеосигналу.

Камери Foscam прості у використанні і налаштуванні, здатні працювати через веб-інтерфейс браузера IE, Firefox, Chrome, Safari або мобільний додаток Foscam Viewer для iOS і Android. Доступ до камери може бути реалізований через статичний IP адреса або через універсальний P2P UID-ідентифікатор камери при використанні динамічних адрес.

Увімкнення і камер Foscam постаралися зробити максимально простими і зрозумілими для користувачів. Камери Foscam купити слід в разі, якщо зручність і комфорт використання є для вас одними з найважливіших критеріїв при виборі домашньої системи відеоспостереження. Дружність до користувача - одна з характерних особливостей продукції Foscam.

IP камери foscam купити можна для самих різних варіантів і сценаріїв використання системи домашнього відеоспостереження. Бездротові камери Foscam можна встановлювати на вулиці і в приміщенні. Це можуть бути керовані поворотні камери, що значно збільшує область огляду, дозволяє здійснювати «патрулювання» ділянок, дає можливість контролювати територію меншою кількістю пристроїв, дає неоціненну можливість автоматичного спостереження камери за переміщається по території підозрілим об'єктом. Крім того, камери мають опцію нічного бачення, дають можливість збільшення фрагментів зображення і мають безліч інших корисних функцій.