Камери Dahua

Підібрано 473
Сортувати за: Популярність Ім'я Ціна Виробник
Від менш популярних до більш популярним Від більш популярних до менш популярним
Фільтр
Відображати по: 12 24 36
  1. Previous
  2. 1
  3. 2
  4. 3
  5. 4
  6. 5
  7. ...
  8. 40

Вирішити задачу побудови системи відеоспостереження в будинку або офісі, в приміщенні або на вулиці можливо, використовуючи IP камери Dahua. Це надійні пристрої, що підтримують всі функції, затребувані при побудові високорівневою системи безпеки.

Кожна IP камера Dahua оснащена прогресивною CMOS-матрицею, що гарантує поолученіе відеоматеріалу високої чіткості і якісної передачі кольору. Для забезпечення зйомки як в денному, так і в нічному режимі, камери оснащуються ІК-підсвічуванням. У лінійці моделей присутні варіанти виконання з наявністю модуля бездротового зв'язку (IP камери з Wi-Fi), аудіо- або тривожними входами. Крім того, відеокамери Dahua відрізняє сучасний стильний дизайн, який буде відповідати практично будь-якого інтер'єру.

Камери Dahua купити варто тим, хто планує розгорнути масштабируемую систему відеоспостереження. Використання для стиснення відеопотоку кодека H.264, наявність в камерах слотів для карт пам'яті, дає можливість використовувати кожну камеру як автономний реєстратор.

Ті, хто хоче мінімізувати час відгуку при виникненні нештатної ситуації, оцінить наявність в лінійці камер Dahua моделей з вбудованими функціями відеоаналітики. Потужні процесора і ОЗУ дають можливість використовувати такі смарт-функції як розпізнавання осіб, детектування вторгнення, визначення перетину кордону, підрахунок людей і т.п.

IP камери Dahua, ціна яких відповідає їх достоїнств, постійно покращують характеристики, що зміцнює їх положення на ринку. Гнучкість використання камер забезпечується додатками для різних операційних систем, включаючи мобільні. Фірмові, регулярно оновлювані прошивки, постійно розширюють і оптимізують функціонал пристроїв.